KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894149
nr 1289 4149
2 st, M. Pohlingo. Signerad. Olja på duk, 60x78,5cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:09:44
100 kr
150 kr